Hozzáadott 2 months ago

Műszakvezető

Munkavégzés helyeHEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2020-09-09

KategóriaManufacturing and Production

Vezettél már nagyobb csapatot? Nem rettensz meg a problémák megoldásától? Akkor Téged keresünk!
Innovatívan fejlődő cégnél dolgoznál, ne habozz jelentkezz az alábbi pozícióra:

MŰSZAKVEZETŐ
Mi nem egy átlagos műszakvezetőt keresünk, mi Téged keresünk :)
Nekünk nagyon fontos, hogy legyen gyártási tapasztalatod, de szívesen meghallgatjuk Neked mi a fontos!

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Biztos munkahely, amit a Covid vírus okozta gazdasági helyzet sem ingatott meg
  • Szuper csapat, ahol a csapatszellem létező dolog :)
  • Versenyképes fizetés, díjazzuk a kitartást és munkát
  • Termelési bónusz havonta a fizetésedhez
  • Teljesítmény bónusz negyedévente
  • Cafeteria  (szépkártya)
  • Utiköltség támogatás (busz bérlet 100 % térített, gépkocsinál 15 Ft/km)
  • Modern munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • Bérigény megjelölésével várjuk a jelentkezésedet

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Csoportvezetési feladatok
  • A formázó és extruder üzemek munkájának segítése, összehangolása
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Folyamatfejlesztési intézkedések
  • Gyártási tervek megvalósítása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Precízen és megbízhatóan dolgozol
  • Tudod vállalni akár a műszakos munkarendet is
  • Van csapatvezetési tapasztalatod gyártási területen

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff