Hozzáadott 1 month ago

Production Support Specialist/Gyártástámogató specialista

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-01-09

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, környezetvédelmi gyártóipari területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő partnere részére keres "Gyártástámogató specialista" munkatársat!
Feladatok:
  • Napi termelési feladatok szervezése, támogatása, felügyelete, szoros együttműködésben a terület csoport és műszakvezetőivel.
  • Termelési kimutatások készítése (rendszeres, egyedi)
  • Termelési eszközök, szerszámok állapotának felügyelete, karbantartással való kapcsolattartás.
  • Minőségre, költségre való érzékenység, selejtcsökkentésben való részvétel.
  • Gyártástámogató és ellenőrző rendszerek napi szintű kezelése.
  • Műveleti utasítások (SOP) megírása, frissítése.
  • Operátorok képzésében való részvétel.
  • EHS képzésekben való aktív részvétel. Munkahelyi balesetek, kvázi balesetek jelentése.
  • Gyártóterület rendezettségének és biztonságosságának felügyelete, módosítási javaslatok kiviteleztetése.
  • „PQCDSM” termelékenységi tényezők monitorozása, intézkedések meghozatala.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Gyártás területén szerzett munkatapasztalat
  • 5S – LEAN területén szerzett alapvető ismeretek
  • Számítógépes alapismeretek

Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelmet;
  • Munkába járási támogatást;

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük regisztráljon honlapunkon és töltse fel magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budaörs, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco