Hozzáadott 5 months ago

Szervíztechnikus Gödöllő

Munkavégzés helyePEST, Gödöllő, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2020-04-16

KategóriaManufacturing and Production

Német hátterű műszaki területen tevékenykedő partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk kollégákat :

Szerviztechnikus

Ha jelentkezel, az alábbiakra számíthatsz:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Változatos, mozgalmas és érdekes feladatok
  • Szakmai fejlősési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Professzionális munkaeszközök
  • Pályakezdőként is várjuk jelentkezésed!

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Szerviztevékenység elvégzése meghatározott regionális területen belül, munkalapok elkészítése a rendszerben
  • Műszaki berendezések helyszíni karbantartása az ügyfélnél
  • Szervizkoordinátorral való napi kapcsolattartás telefonon
  • Szervizautó rendben tartása, alkatrészek tárolása, leltár vezetése, egyeztetés a raktárral
  • Szoros együttműködés a budaörsi központtal

    Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Műszaki középfokú végzettséggel rendelkezel
  • 1-2 éves szakmai tapasztalatod van műszaki területen
  • Hasonló területen szerzett tapasztalatod előnyt jelent
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz és pontos munkavégzés, pozitív gondolkodásmód és ügyfélközpontú hozzáállás jellemez

Munkavégzés helye: Gödöllő és környéke

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Biatorbágy, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff