Hozzáadott 1 week ago

Jelentkezz elektromos karbantartó pozíciónkba Ceglédre!

Munkavégzés helyePEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-02-14

KategóriaManufacturing and Production

                                                                        DOLGOZZ FÉLVEZETŐKET GYÁRTÓ PARTNERÜNKNÉL
                                                                                                             CEGLÉDEN!

                                                                                                    az alábbi pozícióban:
                                                                                             ELEKTROMOS KARBANTARTÓ
Miért érdemes jelentkezned?
     - Mert kiemelt műszakpótlék vár
     - Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
     - Mert teljesítmény bónuszra számíthatsz
     - Mert jelenléti bónuszra számíthatsz
     - Mert igénybe veheted az ingyenes buszjáratot több, mint 20 településről, ha lakhelyed nem Cegléd
(Nagykőrös, Nyársapát, Csemő, Nagykáta, Tápióbicske, Tápiószentmárton, Tápiószele, Tápiószőlős, Újszilvás, Újlengyel, Nyáregyháza, Dánszentmiklós, Albertirsa, Ceglédbercel, Tiszaföldvár, Martfű, Rákóczifalva, Szolnok, Abony, Tószeg, Tiszavárkony, Jászkarajenő, Kőröstetétlen, Törtel)
Milyen feladataid lesznek:
     - Termelőberendezések javítása, műszaki és esztétikai állapotának folyamatos ellenőrzése, eltérések kezelése,
      - Meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás a mindenkor érvényben lévő eszkalációs láncnak megfelelően,

Jelentkezz, ha:
-  Középfokú  műszaki (elektrotechnikai) végzettség,
- Hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
- Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete előny,
- Részvétel a karbantartás részére szervezett szakmai továbbképzéseken.
- Vállalod a 8 órás munkaidőt 4 műszakos munkarendben
- Megfelelő a színlátásod

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Érd, Hungary PP Adecco
  • Staff