Hozzáadott 6 months ago

Projektvezető-Faipari

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2020-03-04

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco egyedi bútorgyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Faipari Projektvezető

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes bér;
• stabil háttér;
• változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak Rád jó munkahelyi légkörben.

Te vagy az IGAZI, ha

• faipari technikusi vagy mérnöki végzettséggel rendelkezel;
• van tapasztalatod emberek vezetésében;
• faiparban és projektek lebonyolításában szerzett tapasztalattal rendelkezel;
• jól terhelhető vagy, gyakorlatias gondolkodással;
• tervezőprogramok (auto CAD/CAM,Solid Edge) használatában van gyakorlatod;
• ismered és jól kezeled az MS Office programokat;
• angol vagy német nyelvismeret előnyt jelent.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• különböző nagyságrendű asztalosipari projektek koordinálása;
• vevői kapcsolattartás és a legmagasabb szintű minőség biztosítása;
• a megrendelt projektek felmérése, műszaki előkészítése, valamint a teljes lebonyolítása egészen a helyszínen történő kivitelezésig;
• a társosztályokkal való együttműködés során a teljes értékesítés, gyártás és szerelés támogatása;
• szerelőcsapatok irányítása és a helyszíni szerelések műszaki felügyelete.

Munkavégzés helye:  Budapest

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nagykálló, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Sajóbábony, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Tápiószőlős, Hungary Staffing Adecco
  • Staff