Hozzáadott 5 months ago

Laboratóriumi és minőségügyi munkatárs

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2020-04-17

KategóriaManufacturing and Production

Szívesen dolgoznál egy piacvezető gáztermelő és forgalmazó cégnél?
Partnercégünkhöz fiatalos, lendületes csapatba keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:
Laboratóriumi és minőségügyi munkakörbe
Amit kínálunk:
-Családias, barátságos környezet
-Felelősségteljes munkakör
-Hosszútávú, biztos munkalehetőség
-Fejlődési lehetőség (tréningek, továbbképzések)
-Kiemelkedő bér és egyéb juttatások
-Év végi bónuszlehetőség
-Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
-Külföldi társvállalatokkal történő kapcsolattartás
Milyen feladatok várnak rád?
-A töltőüzemi gyártás követése
-A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
-Reklamációk kivizsgálása, dokumentálása
-Műszeres analitikai minőség-ellenőrzés, alapanyag és késztermék minőség-ellenőrzése
Te vagy a legjobb jelölt, ha:
-Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel ( vegyész, vegyészmérnök, biológus, gyógyszerész )
-Napi szintű felhasználója vagy a Word és az Excel eszközöknek
-Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
-B. kat. jogosítvánnyal rendelkezel
-Van gyógyszergyártásban szerzett tapasztalatod
Munkavégzés helye:
Miskolc

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, küldd el önéletrajzodat és mi felvesszük feled a kapcsolatot !

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kiskőrös, Hungary Staffing Adecco
  • Staff