Hozzáadott 2 weeks ago

Minőségellenőr

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-02-13

KategóriaQuality

A győri ipari parkban minőségbiztosítási projekteket lebonyolító partnerünk részére keresünk

kollégákat.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Alapbér + műszakpótlékok + teljesítmény arányos havi bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Főbb feladatok, munkák:

  • Autóipari alkatrészek átvizsgálása munkautasítás alapján
  • Hibás darabok elkülönítése, szükség esetén utómunkálása
  • Kézi anyagmozgatás a munkaterületen
  • Munkafolyamatok, darabszámok dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3 műszakos könnyű fizikai munka vállalása
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Legalább alapfokú végzettség
  • Jó látás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager