Hozzáadott 3 months ago

Senior Software Project Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-02-26

KategóriaIT and Telecommunications

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
SENIOR SOFTWARE PROJECT MANAGER
pozícióba keres szakembert Budapest belváros lokációval
Főbb feladatok:
- fejlesztési projektek vezetése
- nagy ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás a projektek során
- részvétel csapat-, és 1-1 meetingeken
- kulcsszerep betöltése stakeholder management téren
Amit várunk:
- legalább 5 év tapasztalat szoftverfejlesztési projektek vezetésében
- software consultancy tapasztalat előny
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- magabiztos kommunikáció egy diverzifikáns környezetben is
- együttműködés EU és US lokációjú ügyfelekkel
- Agile, Scrum metodológia ismeret
- "Product Lifecycle Management" tapasztalat
Amit kínálunk:
- növekedésben lévő szervezet
- rugalmas tervezhetőség
- "Loveable Workplace" környezet
- kerékpár, család és kutyabarát iroda
További információk és jelentkezés: Rácz György Senior Consultant

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Eger, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco