Hozzáadott 1 week ago

Gépkezelő-3 hónap

Munkavégzés helyePEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-03-24

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója csomagológyártásra specializálódott nemzetközi hátterű partnercége számára az alábbi pozícióba keres munkatársat, 3 hónapra ami meghosszabbítható:

Gépkezelő

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér
  •  Kiemelkedő műszakpótlékok
  •  Cafetéria
  •  Utazási költségtérítés
  •  Egyéb béren kívüli juttatások (pl. céges konditerem)
  •  Munkaruha és védőeszközök biztosítása
  •  Céges buszjárat indul Budapest több pontjáról
  •  Bejelentett munkalehetőség egy biztos hátterű vállalatnál
  •  Modern gyártási technika, fejlődési lehetőség és segítőkész, támogató csapat vár

Feladatok:
  •  Magasan automatizált PLC vezérlésű gépek kezelése
  •  Gépek előkészítése a megrendelésekhez
  •  Részvétel a gépátállításban (csapatmunka)
  •  Gépek feltöltése, alapanyagokkal történő ellátása
  •  Üzemi rend fenntartása, kisebb szükséges szerelések elvégzése
  •  Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok vezetése számítógépen

Elvárások:
  • Minimum alapfokú végzettség/középfokú végzettség ELŐNY
  •  Gyártó cégnél szerzett tapasztalat előny
  •  3 műszakos munkarend vállalása
  •  Megbízható munkavégzés
  •  Műszaki érdeklődés, affinitás
  •  Emelőgép OKJ bizonyítvány

Munkavégzés helye:
Budaörs (Céges buszjárat indul Budapest több pontjáról!)

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary Staffing Adecco
  • Staff