Hozzáadott 5 days ago

Főkönyvelő

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2020-05-22

KategóriaFinance and Accounting

Főkönyvelő

Ami miatt érdemes jelentkezned:
  • Nemzetközi hálózattal dolgozhatsz egy lendületes cégnél
  • Családias környezetben töltheted a munkaidőd
  • Része lehetsz a cég fejlődésének egy kiváló csapatban
  • Hosszútávú, változatos és kihívásokkal teli karrier lehetőségre számíthatsz

Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben:
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
  • Jól beszélt angolul vagy németül
  • Minimum 5 éves senior könyvelői vagy 3 éves főkönyvelői tapasztalatod van
  • Magabiztosan használod az SAP rendszert
  • Jártas Excel felhasználó vagy
  • Megbízhatóság és precizitás jellemez

Ami a feladatod lesz:
  • Főkönyvi könyvelések
  • Számviteli, analitikus nyilvántartások vezetése
  • ÁFA, német ÁFA és egyéb bevallások
  • Szállítói utalások előkészítése, valamint ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval és hatóságokkal
  • Havi és éves zárások koordinációja, valamint a beszámoló elkészítése
  • Adózási feladatok, jogszabályok nyomonkövetése
  • Gazdasági vezető támogatása

Munkavégzés helye:
Tata, Komárom-Esztergom megye

Legutóbbi kereséseim

  • NÓGRÁD, Ludányhalászi, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, N/A, Hungary Staffing Adecco
  • Staff