Hozzáadott 1 day ago

Targoncavezetőt keresünk Kecskeméten!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-05-26

KategóriaManufacturing and Production

                                  Dolgozz autóipari beszállító partnerünknél
KECSKEMÉTEN!
                                                      alábbi pozícióban:
TARGONCÁS / RAKTÁROS
  Miért érdemes jelentkezned?
  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz (nettó 25.600 Ft/hó)

  • Mert évente kétszer bónusz juttatásra számíthatsz
  • Mert a téli időszakban gyümölcsnappal vendégelnek meg
  • Mert napi 3 ingyen kávét ihatsz
  • Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
  • Mert támogatják a bejárásod, ha a lakhelyed nem Kecskemét

Milyen feladataid lesznek?
  • Bejövő és kimenő áruk kezelése, raktározása, összekészítése
  • Termékek, alapanyagok kamionra felrakodása, illetve kamionról lerakodása
  • Raktáron belüli anyagmozgatás

Jelentkezz, ha:
  • Targoncavezetői jogosítvánnyal és min. 1 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • Precíz munkavégzés jellemez
  • Erős fizikumú vagy

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Sajóbábony, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Környe, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Halmajugra, Hungary Staffing Adecco
  • Staff