Hozzáadott 5 days ago

Raktáros (Siófok)

Munkavégzés helyeSOMOGY, Siófok, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-06-29

KategóriaWarehousing

Nem akadály a nehezebb fizikai munka?
Esetleg rendelkezel raktári területen szerzett tapasztalattal?
Olyan munkahelyet keresel, ahol hosszú távon előrelépési lehetőséged is van?
Jól kommunikálsz, precízen végzed a munkádat és akár többműszakot is vállalnál?
TUDUNK SZÁMODRA EGY KIHAGYHATATLAN LEHETŐSÉGET!
Miért lesz ez a legjobb munkahelyed?
- Mert egy stabil, biztos háttérrel rendelkező cég csapatának tagja lehetsz
- Mert nem kell más, csak 8 általános iskolai végzettség és a lelkesedésed
- Mert ha megbízhatóan és precízen dolgozol, akkor feljebb léphetsz a ranglétrán
- Mert versenyképes bérezést kapsz alapbérrel, pótlékokkal, havi bónusszal és utazási támogatással
Ezekért a feladatokért lehetsz majd felelős:
- Bejövő és kimenő áruk kezelése
- Kézi anyagmozgatás
- Kapcsolattartás a vásárlókkal
Te lehetsz a csapat következő tagja, ha:
- Nem akadály a nehezebb fizikai munka
- Jól kommunikálsz és precízen végzed a munkádat
- Dolgoztál már hasonló munkakörben
- Tudod vállalni a hétvégi munkavégzést is
- Csapatjátékos vagy
- Sikeresen részt veszel a két körös kiválasztási folyamaton
Munkavégzés helye: SIÓFOK

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, N/A, Hungary Staffing Adecco
  • Staff