Hozzáadott 1 week ago

IT System Admin - Local IT Support - Rendszergazda

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2020-09-15

KategóriaIT and Telecommunications

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
Rendszergazda - Local IT Support
pozícióba keres szakembert partneréhez győri helyszínnel
Főbb feladatok:
  • teljes helyszíni IT infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
  • Szerver üzemeltetés, karbantartás
  • Lokális és Domain (AD) Felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése
  • Fizikai és virtuális szerverek felügyelete,  adminisztrálása ESXI, Vmware
  • Office 365 felhő alapú megoldások támogatása
  • aktív apcsolattartás-együttműködés az anyavállalat központi IT részlegével
  • IT folyamatok tervezése, dokumentálása, bevezetése es optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves IT területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office 365, Windows 7, Windows 10 op rendszerek magabiztos ismerete
  • Microsoft szerver technológiák (Windows Server 2012/2016) ismerete
  • Hálózati ismeretek (IPv4, routing, firewalling, VPN, DHCP, VLAN, 802.1x)
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMWare)
  • jó probléma megoldó készségek
  • Csapatban való együttműködés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • magabiztos Angol vagy Német nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes csomag
  • Éves prémium
  • Modern vállalati körülmények
  • Fejlődési lehetőség

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment Consultant

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco