Hozzáadott 5 days ago

Bérszámfejtési és TB ügyintéző munkatárs

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-06-29

KategóriaFinance and Accounting

Német tulajdonú kereskedelmi partnerünk
Bérszámfejtési és TB ügyintéző pozícióba teljes munkaidőben munkatársat keres :

Amit kínálunk:
-változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
-hazai és nemzetközi karrierlehetőség
-folyamatos szakmai fejlődés, képzések
-versenyképes fizetés
-kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
-Lidl kártya
-nagy értékű egészségprogram

Feladatok:
-munkavállalók be- és kiléptetése
-munkavállalók személyi anyagainak karbantartása, hozzájuk kapcsolódó adminisztratív táblák kezelése
-havi munkabérek számfejtésre előkészítése, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése
-riportok küldése az együttműködő osztályok részére
-időszakos orvosi alkalmassági vizsgálatok rögzítése
-kapcsolattartás és segítségnyújtás a munkavállalók számára
-szabadságok nyilvántartása
-jelenléti ívek ellenőrzése
-munkaügyi adminisztráció
-Tb kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása és kifizetése ( táppénz, CSED, GYED, üzemi balesetek)
-letiltások kezelése
-adminisztratív, irodai feladatok
-közreműködés és együttműködés a HR terület ügyintézőivel a munkaügyi dokumentációk kezelésében
-havi, negyedéves, éves zárási munkálatok, kötelező bevallások

Elvárások:
-bér és TB ügyintézői, legalább középfokú végzettség
-önálló munkavégzés, precizitás, pontosság
-analitikus vagy, és képes vagy rendszerben gondolkodni
-terhelhetőség, jó a monotonitástűrésed
-rendelkezel a szakma iránti érdeklődéssel
-minimum 1-2 év bérszámfejtési tapasztalat
-felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
-TB kifizetőhely tapasztalat ELŐNY de nem FELTÉTEL
-SAP HR program ismeret ELŐNY de nem FELTÉTEL
-SAP bérszámfejtő program ELŐNY de nem FELTÉTEL
Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • ZALA, Nagykanizsa, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • NÓGRÁD, Ludányhalászi, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Manager