Hozzáadott 4 weeks ago

Hegesztőket keresünk Kecskeméten 3 műszakba!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-09-30

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKNÉL
KECSKEMÉTEN!

az alábbi pozícióban:

HEGESZTŐ

  Miért érdemes jelentkezned?

•Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz (nettó 25600 Ft/hó)
•Mert teljesítmény bónuszra számíthatsz
•Mert a téli időszakban gyümölcsnappal vendégelnek meg
•Mert napi 3 ingyen kávét ihatsz
•Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
•Mert támogatják a bejárásod, ha a lakhelyed nem Kecskemét
Milyen feladataid lesznek?

•Hegesztési feladatok elvégzése (CO,AWI)
•Roboton való hegesztés
•Munkadarab mérése, ellenőrzése

Jelentkezz, ha:
•Vállalod a 3 műszakos munkarendet
•Hegesztő, szekerezetlakatos, karosszérialakatos végzettséged van VAGY rendelkezel CO vagy AWI tapasztalattal
•Rendelkezel érvényes tűzvédelmi vizsgával
•Erős fizikumú vagy

Legutóbbi kereséseim

  • NÓGRÁD, Szügy, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist