Hozzáadott 2 weeks ago

Raktári technikus

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-07-30

KategóriaManufacturing and Production

Versenyképes fizetésre vágysz? Szívesen lennél egy fantasztikus csapat tagja? Munkába állnál akár most azonnal? Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes alapbér + cafeteria + műszakpótlék
  • Üzemi étkeztetés
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • 4 műszakos munkarend
  • 12 órás műszakok
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha:

·         Van középfokú végzettséged
·         Rendelkezel új típusú targoncavezetői engedély, mindhárom típusra
·         Van minimum 2 év hasonló területen eltöltött tapasztalatod
·         Van már 2-3 éves targoncavezetői gyakorlatod
·         MS Office és SAP felhasználói szintű ismereted vagy más áru-/anyagkönyvelési program használatában szerzett tapasztalatod
·         Többműszakos munkarendet tudod vállalni

Feladataid lesznek:

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele, mennyiségi, minőségi ellenőrzése
  • Anyagok bekönyvelése, gépi és kézi anyagmozgatás, anyagkiadás
  • Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos nyomon követése,
  • Leltározás lebonyolítása és azokban aktívan való részvétel
  • Mérési eredmények rögzítése, jegyzőkönyvkészítés.
  • Az anyagok raktározása során felmerülő esetleges eltérés, sérülés, minőségromlás esetén a megfelelő intézkedések meghozatala

Előny: Közeli lakhely

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco
  • Staff