Hozzáadott 1 day ago

Csatlakozz hozzánk targoncavezetőként Helvécián!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-09-21

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKNÉL HELVÉCIÁN!

TARGONCAVEZETŐ

Miért érdemes jelentkezned?
- Mert emelt műszakpótlékot kínál a cég (40%)
- Mert Cafetériára és havi bónuszra számíthatsz
- Mert igénybe veheted az ingyenes buszjáratotokat:
Csengőd, Tabdi, Kaskantyú, Páhi, Orgovány, Kecskemét,Jakabszállás, Matkói út, Nagykőrös, Katonatelep

Milyen feladataid lesznek:
- a termelés kiszolgálása, raktári pakolás, udvaron göngyölegek pakolása, kamionok fel-lepakolása
- SAP használat (betárolás, kitárolás)
- kézi scanner használata

Jelentkezz, ha:
- OKJ és targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezel
- Van tapasztalat targoncavezetésben
- Vállalod a 3 műszakos munkarendet
- Terhelhető és rugalmas személyiség vagy

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Felsőtárkány, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco