Hozzáadott 2 months ago

Munkavégzés helyePEST, Tápiószőlős, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-08-28

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ FÉMLEMEZ MEGMUNKÁLÓ PARTNERÜNKNÉL TÁPIÓSZŐLŐSÖN!

  az alábbi pozícióban:
TARGONCAVEZETŐ

Miért érdemes jelentkezned?

•  Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz

•  Mert havi bónuszra számíthatsz

•  Mert modern munkakörnyezetben dolgozhatsz

• Mert 3 útvonalon céges buszjárattal segítjük a munkába járást:
           Törökszentmiklós, Szajol, Szolnok, Abony, Újszilvás, Jánoshida, Jászboldogháza, Tápiógyörgye, Tápiószentmárton, Farmos

Milyen feladataid lesznek?

•  Anyagok, termékek csoportosítása és betárolása megadott szempontok, előírások szerint; rakodása, egység,- és vegyes   rakományok képzése;

•  Anyagok, termékek, tömeg- és darabáruk mozgatása, emelése, hordása, rakodása különféle szállítóeszközökre, szállítószalag kiszolgálása

Jelentkezz, ha:

•  Rendelkezel 3 kategóriára vonatkozó targoncavezetői engedéllyel

•  Vállalod a 3 műszakos munkarendet

•  Van tapasztalatod PDA, számítógép használatban

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Biatorbágy, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff