Hozzáadott 1 week ago

Karbantartási csoportvezető

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-09-14

KategóriaManufacturing and Production

Ami a tiéd lesz, ha felvételt nyersz:

•    Hosszútávú, stabil munkalehetőség
•    Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria havi szinten, negyedéves bónusz kifizetés)
•    Tiszta, rendezett munkakörülmények

Ezek a feladatok várnak majd rád:

•    Megelőző karbantartási terv, karbantartási dokumentációk elkészítése, nyomon követése és ellenőrzése
•    Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatokat elvégzése
•    Hibalisták kezelése, átállási idők optimalizálása
•    Műszaki projektekben és az új termékek bevezetésében való aktív részvétel
•    Pótalkatrész raktár nyomon követése és naprakészen tartása, a szükséges alkatrészek megrendelése
•    Munkatársak betanításának megszervezése, lebonyolítása és ellenőrzése
•    Feladatok kiosztása a közvetlen munkatársak számára, elvégzésük ellenőrzése
•    Karbantartók teljesítményének figyelemmel kísérése, a csoport jó közérzetének biztosítása, hatékony csapatmunka megkönnyítése
•    Javaslat tétel a teljesítménycélok kijelölésére
•    Termékekre és üzemre vonatkozó minőségbiztosítási és higiéniai előírások betartása és betartatása
•    Integrált vállalati eszközök eredményes használatának, valamint az eljárásoknak és szabványoknak való megfelelés biztosítása, folyamatok kezelése
Te vagy a mi emberünk, ha:

•    Rendelkezel műszaki területen szerzett szakirányú középfokú végzettséggel (szakközép, érettségi, technikum), valamint
•    Számítógépes felhasználói ismeretekkel (MS Office).
•    Minimum 2 éves szakmai gyakorlatod van a termelés területén, multinacionális vállalati környezetben.
•    Határozott vagy és szereztél már tapasztalatot néhány fős csapat napi munkájának koordinálásában.
•    Napi munkavégzésed önállóság, proaktivitás jellemzi, emellett
•    Fejlődésre nyitott és képes, csapatmunkában gondolkodó személy vagy.
Napi munkavégzésed során előnyt jelent:

•    Élelmiszeriparban és csomagolás területén szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Tápiószőlős, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff