Hozzáadott 1 month ago

Szenior vállalati kockázatkezelő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2020-09-24

KategóriaBanking and Insurance

Az Adecco a világ egyik vezető személyzeti szolgáltatója megbízója számára keres kollégát az alábbi pozícióba:
SZENIOR VÁLLALATI KOCKÁZATKEZELŐ
Milyen feladatok várnak Rád?

  • Vállalati hitel kockázatvállalással kapcsolatos előterjesztések készítése, ezen belül:
    • pénzügyi elemzés,
    • pénzügyi előrejelzés, scenario-k készítése,
    • kockázatok azonosítása,
    • javaslattétel a kockázatok kezelésére, az ügylet struktúrájára, az ügylet, a cégfinanszírozás elfogadhatóságára,
    • döntésképes előterjesztés készítése,
    • Ügyfél látogatás (amennyiben szükséges az értékesítő kolléga támogatása),
    • Részvétel az ügyfél- és ügyletmonitorig tevékenységben,kockázatvállalási folyamatok fejlesztésében.

A sikeres pályázó jellemzői:
  • Felsőfokú (BA / MS) gazdasági/pénzügyi/számviteli végzettség,
  • Legalább 3-5 éves BANKI kockázatkezelői tapasztalat vállalatfinanszírozási területen, (vagy lízingcégnél szerzett gyakorlat),
  • Önállóság, komplex gondolkodásmód,
  • Elemző készség, alaposság,
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előnyt jelent;
  • Magabiztos MS Office ismeretek.

Mit kínálunk?
  • Versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatás (Cafeteria);
  • Képességeidnek megfelelő, komplex, folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció;
  • Egy barátságos, támogató közösség, ahová érdemes tartozni;
  • Kedvezményes sportolási lehetőség az irodaházban lévő sportcentrumban.

Munkavégzés helye: Budapest 9.kerület

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Komárom, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Lábatlan, Hungary PP Adecco
  • Staff