Hozzáadott 6 months ago

Network adminisztrátor

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-07-01

KategóriaIT and Telecommunications

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
pozícióba keres szakembert pénzügyi partneréhez budapesti lokációval
Főbb feladatok:
  • hálózatos eszközök telepítése, konfigurációja (Cisco, Checkpoint)
  • hálózat folyamatos működésének biztosítása, monitorozása
  • VPN konfiguráció
  • hálózat funkcióinak tesztelése, hibakeresés, dokumentáció

Elvárások:
  • erős LAN/WAN tudás
  • VPN tunnelek ismerete
  • F5 megoldások ismerete
  • Cisco és Checkpoint eszközök ismerete
  • monitorozó eszközök (Syslog, Netflow, Cisco Works)  ismerete

Amit kínálunk:
  • versenyképes csomag
  • globális projektek
  • legújabb technológiák

Lokáció:
  • Budapest 13. kerület

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Tiszaújváros, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • NÓGRÁD, Balassagyarmat, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Vámospércs, Hungary PP Adecco
  • Staff