Hozzáadott 2 years ago

Anyagmozgató

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-20

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk Európa egyik legnagyobb csomagolóeszköz gyártó vállalata, amely éves szinten több mint 6 milliárd dobozt gyárt, több mint 30 országban van jelen, hazánkban 3 telephelyen. Győri üzemükbe keressük leendő munkatársainkat a következő munkakörbe:
ANYAGMOZGATÓ
Feladatok:
•  Dobozok leragasztása, raklapokra helyezése
•  Raklapok mozgatása békával
•  Termékek fóliázása, adminisztrációja
•  Gépek felügyelete (később akár kezelése, beállítása is)
•  A terület tisztán tartása
Elvárások:
• 3 műszakos munkarend vállalása
• Állóképesség
• Hajlandóság csapatban való munkavégzésre
Amit kínálunk:
• Stabil munkahely hosszú távra
• Előrelépési lehetőség
• Összetett juttatási csomag (alapbér + emelt műszakpótlék + cafeteria + jelenlét és teljesítmény arányos bónusz)
• Kávéjegy első hónaptól nettó 2.000 Ft/hó
• Bejárási támogatás
• Igény esetén szerződéses járatra bérletkártya igénylése
Munkavégzés helye: Győr, Ipari Park
Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • Manager