Hozzáadott 1 week ago

Business Development Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2020-11-21

KategóriaHealthcare and Pharmaceutical

Feladatok:
  • Üzletfejlesztési stratégai kialakítása és a stratégia mentén a működés felépítése
  • B2B szektorban kapcsolatépítés és új lehetőségek felkutatása, új partner kapcsolatok kialakítása
  • Új folyamatok kialakítása, eredmény orientált működtetése
  • Üzletfejlesztési projektek akvirálása, menedzselése
  • Ajánlatok elkészítése, szerződések előkészítése és a szerződési folyamat végig követése
  • Operatív működés támogatása
  • 3 fős csapat irányítása
  • Releváns szerződések és egyéb dokumentumok ismerete
  • Cég képviselete rendezvényeken, szakmai találkozókon
  • Együttműködés a társosztályokkal és a külső partnerekkel

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves üzletfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Eredmény orientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség
  • Magas szintű együttműködési és tárgyalási készség
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető iroda és kellemes irodai légkör

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Hatvan, Hungary Staffing Adecco
  • Staff