Hozzáadott 2 years ago

Gépmester

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Szécsény, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-12-06

KategóriaManufacturing and Production

Gépmester

Innovatívan fejlődő cégnél dolgoznál a festői Cserhátba, ahol megbecsülik tudásod és hozzáállásod, akkor jelentkezz az alábbi pozícióra:
GÉPMESTER
Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • 3 műszakos, 8 órás munkarend
  • versenyképes fizetés, de kíváncsiak vagyunk a Te bérigényedre is
  • itt mi díjazzuk a tudásod és hozzáállásod
  • béren kívüli juttatások
  • egyedi, kimagasló bónusz rendszer
  • kiemelt útiköltség támogatás
  • modern munkahely
  • bejelentett munkaviszony
  • mentori program, akár előrelépési lehetőség
  • szakmai kiteljesedés

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • extruder gépek önálló kezelése, működtetése
  • felmerülő hibák észlelése, esetleges javítása
  • koperáció a karbantartással és vezetéssel
  • techológiai utasítások betartása
  • önellenőrzési feladatok elvégzése
  • három műszakos munkarend vállalása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • rendelkezel a pontosság és megbízhatóság értékeivel
  • minimum szakmai végzettséged van
  • büntetetlen előéleted van
  • alapvető számítógép kezelői ismereteid vannak
  • előny, ha van gépkezelői tapasztalatod, affinitásod, rálátásod
  • előny, ha Szécsény 20 km körzetében élsz

Munkavégzés helye:
  • Ludányhalászi

Ha szeretnéd magad kipróbálni ebben a remek álláslehetőségben, akkor ne habozz várjuk Önéletrajzodat!

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist