Hozzáadott 1 week ago

Főkönyvelő

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-02-23

KategóriaFinance and Accounting

Főkönyvelő

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

•    Remek csapat, munkahelyi légkör
•    Vonzó alapbér és béren kívüli juttatások
•    Felelősségteljes munkakör
•    Folyamatos szakmai kihívások
A következő feladatok várnak rád:

•    Pénzügyi és számviteli osztály munkájának koordinálása
o    2 fő: 1 könyvelő és 1 pénzügyi asszisztens kolléga

•    Kintlévőség kezelés
•    Konszolidált beszámoló készítése (havi/negyedéves/éves)
•    Belső és külső auditokon való aktív részvétel
•    Kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálókkal és önkormányzattal
•    Havi/negyedéves/éves bevallások készítése
•    Magyar beszámoló összeállítása

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

•    Szakirányú felsőfokú végzettség
•    Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
•    Minimum 3-5 év senior könyvelői/főkönyvelői tapasztalat
•    Beszámoló készítésben szerzett gyakorlat
•    Társalgási szintű angol nyelvismeret napi írásbeli használatra és alkalmanként szóbeli kommunikációra
•    Magabiztos Microsoft Excel használat
A feladataid elvégzéséhez előnyt jelent:

•    US GAAP vagy IFRS ismerete
•    Adótanácsadói végzettség
Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Csömör, Hungary Staffing Adecco
  • Staff