Hozzáadott 1 week ago

Elektromos karbantartó

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-02-23

KategóriaManufacturing and Production

Ami a tiéd lesz, ha felvételt nyersz:

•    Határozatlan idejű munkaszerződés
•    Felvétel saját állományba
•    Kiemelkedő juttatási csomag
o    Emelt műszakpótlék (20% DE; 60% ÉJ)
o    Cafeteria havi szinten
o    Negyedéves bónusz és prémium kifizetés

•    Ingyenes céges buszjáratok, és 100%-os helyi bérlettérítés

Ezek a feladatok várnak majd rád:

•    Optimálisan beállítja a gyártósoron levő gépeket/berendezéseket
•    Elvégzi a villamos és gépészeti berendezések karbantartását és a megelőző karbantartást
•    Gyorsan és hatékonyan elhárítja a műszaki hibákat
•    Elősegíti a gyártósor indulását és a takarításra való előkészítését
•    Betartja a termékekre vonatkozó minőségbiztosítási előírásokat

Te vagy a mi emberünk, ha:

•    Rendelkezel szakirányú középfokú végzettséggel (épület-villamossági szerelő, erősáramú berendezés-szerelő, villanyszerelő)
•    Számítógépes felhasználói ismeretekkel (MS Office)
•    Pneumatikus vezérlés ismeretekkel,
•    Szenzortechnikai, szervohajtások és frekvenciaváltók programozásának ismeretével,
•    Min. 2 éves szakmai tapasztalattal a gyártás/termelés területén, multinacionális vállalati környezetben
•    A folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása nem jelent gondot számodra

A munkavégzéshez előnyt jelent:

•    Önálló hálózatkezelői vagy villamosmű kezelői végzettség.
•    Emelőgépkezelő (személyi emelő) végzettség
•    Élelmiszeriparban és csomagolásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco