Hozzáadott 1 week ago

Mechanikus/Elektromos karbantartó

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-02-23

KategóriaManufacturing and Production

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

• Versenyképes fizetés
o Kiemelkedő műszakpótlékok
o Cafeteria csomag
o Negyedéves teljesítmény prémium
o Vállalati egészség biztosítás és nyugdíjpénztár hozzájárulás
o Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok

• Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat

Ezek a feladatok várnak rád:

• A gyár gépparkjának elektromos vagy mechanikus karbantartása, ellenőrzése
• Meghibásodott gépek javítása
• Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
• Karbantartási munkák dokumentálása
• Karbantartó kollégák támogatása

Te vagy a mi emberünk, ha:

• Rendelkezel elektroműszerész, villanyszerelő/erősáramú berendezés szerelő VAGY gépészeti végzettséggel
• Van tapasztalatod szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus rendszerekkel
• Karbantartási és gépalkatrészek beazonosítása, kezelése és
• Műszaki vagy villamos rajz olvasása nem okoz gondot
• Gyártó környezetben szerzetél már tapasztalatot
• Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismerettel rendelkezel
• Tudod vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet
• Jártas vagy a karbantartási és gépalkatrészek beazonosításában, kezelésében

A munkavégzéshez előnyt jelent:

• PLC hibakeresésben jártasság– Siemens, Moeller, Omron
• Robotkezelés alapismeretek
• Automatizálási tapasztalat
• Hegesztő képesítés
• Nehézgépkezelői jogosítvány
• Robotkezelési ismeret

Munkavégzés helye:

• Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff