Hozzáadott 1 week ago

Beszerző

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-02-23

KategóriaTransportation and Logistics

Beszerző

Ami a tiéd lesz, ha Te töltöd be az állást:

•    Hosszútávú munkaviszony
•    Kiemelkedő és vonzó alapbér
•    Számos béren kívüli juttatási elem
•    Stabil, dinamikusan fejlődő multinacionális munkahelyi környezet

A következő folyamatokért leszel felelős:

•    Beszerzési osztály teljes jogú tagjaként aktív részvétel a napi feladatokban:
o    Törzsek (cikk és ügyféltörzs) kezelése
o    Árak beállítása
o    Szállítói rendelések készítése/kezelése – visszaigazolások nyomon követése
o    Beérkező áruk adminisztrálása (fuvarszervezés, vámoltatás, áruátvétel, dokumentációk elkészítése)
o    Részvétel a készletgazdálkodási folyamatokban (adminisztrációs oldalról, illetve az éves és féléves leltárak esetében fizikailag is)
o    Beszállítókkal történő napi kapcsolattartás, elsősorban angolul

•    Érkező vendégek és bejövő hívások fogadása, kezelése
Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

•    Pályakezdő vagy és rendelkezel szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettséggel (logisztika szakirány),
•    Angol nyelvtudásod magabiztos (elsősorban írásban kell használni),
•    Otthonosan mozogsz az excel táblázatokban,
•    Kiváló kapcsolatteremtő és együttműködési készséggel rendelkezel,
•    Határozottnak tartod magad és szeretnél tanulni, fejlődni a gyakorlatban.

A munkavégzés során előnyt jelent:

•    Beszerzési területen szerzet 2-3 éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Lábatlan, Hungary PP Adecco
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff