Hozzáadott 2 weeks ago

Mechanikai műszerész

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-04-03

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója stabil hátterű, félvezetők és egyéb elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercége számára keres munkatársat.
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes jövedelem
  • Műszakpótlék, bónuszrendszer, 13. és 14. havi fizetés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Innovatív, komfortos munkakörnyezet
  • Családias légkör, befogadó közösség

FŐBB FELADATOK:
  • Precíziós automata gépek műszaki állapotának
    és folyamatos működésének fenntartása
  • Szükséges szerelési, karbantartási tevékenységek elvégzése

ELVÁRÁSOK:
  • 3 műszakos munkarend vállalása (8 órás műszakok, hétvégi munkavégzés NINCS)
  • Mechanikai műszerész végzettség
  • Számítógépes gépvezérlések ismerete (szerviz menü, beállítások)
  • Pneumatikai, automatikai szakismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés, logikus gondolkodás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, IV. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Csömör, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • NÓGRÁD, Szügy, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco
  • Staff