Hozzáadott 1 week ago

Könyvelő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-04-07

KategóriaBanking and Insurance

Könyvelő

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója festékgyártással foglalkozó, hollandiai anyavállalatú multinacionális partnercége számára keres munkatársat.
Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Komfortos munkakörnyezet, befogadó közösség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

A munkakör tartalma:
  • A vállalkozás számviteli és adózási tevékenységének felügyelete
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásával, leltározásával, adatszolgáltatás
  • Adózási feladatok ellátása és adóbevallás készítése
  • Évközi és év végi zárások koordinálása, éves beszámolók elkészítése
  • Adóhatóságok előtti teljeskörű képviselet, külső szervezetekkel való kapcsolattartás

Az ideális jelölt rendelkezik:
  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel
  • Mérlegképes könyvelő képesítéssel és regisztrációval
  • Vállalkozási területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalattal
  • Az elektronikus adóbevallás benyújtásához szükséges regisztrációval
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással
  • SAP és MS Office programismerettel

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
A jelentkezést kizárólag angol nyelvű önéletrajzzal tudjuk befogadni.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Lábatlan, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary PP Adecco
  • Staff