Hozzáadott 2 years ago

Esztergályos

Munkavégzés helyeVAS, Szombathely, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-11

KategóriaManufacturing and Production

Szombathelyi gépalkatrész gyártó vállalat, esztergályos munkakörbe hosszútávra keres munkatársat, ingyenes SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL!

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely
  • azonnali munkakezdés
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődés

Feladatok:

  • Kiadott munkadarab megmunkálása
  • Forgácsoló gépek kezelése, gépbeállítás
  • Napi karbantartási feladatok
  • Önálló munkaszervezés

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség a hirdetésben jelölt műszaki területen
  • 1-2 év gyakorlat
  • Egyedi alkatrészgyártásban való jártasság
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff