Hozzáadott 1 year ago

Business Analyst

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-02

KategóriaIT and Telecommunications

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
BUSINESS ANALYST
pozícióba keres szakembert budapesti lokációval
Főbb feladatok:
  • Lokális és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Projektek és elemzési feladatok tervezése, ütemezése
  • Üzleti igényekhez kapcsolódó követelmények összegyűjtése, meghatározása, dokumentálása és részletes kidolgozása
  • A megoldás leszállítása érdekében egyeztetések az üzleti oldal képviselőivel
  • Együttműködés az érintett üzleti / IT területek képviselőivel
  • Támogatja az felsővezetőket abban, hogy az üzleti igényeket / koncepciókat meg tudják fogalmazni egy projekt részletes kiterjedésének meghatározásában
  • Támogatja a projektmenedzsereket az üzleti követelményekhez kapcsolódó költség és nyereség becslések alátámasztásában
  • Az IT rendszerelemzőkkel, IT delivery munkatársakkal és a tesztelői csapatokkal (QA) való szoros együttműködés
  • Üzleti igény dokumentum (Business Need Document - BND), Üzleti követelmény dokumentum (Business Requirement Document - BRD)  és Üzleti jelentés specifikációk (Business Report) létrehozása
  • Single Point of Contact-ként működik, ahol szükséges

Szükséges ismeretek, tapasztalatok:
  • Magabiztos elemzési képességek
  • Kiemelkedő információ gyűjtési, dokumentálási és megosztási képessége
  • Jó szervezési, együttműködési, és tárgyalási képességek
  • A pénzügyi szektor és/vagy az IT iparág, valamint azok működésének ismerete, lehetőleg a pénzügyi szolgáltatások területén
  • Az üzleti elemzés elveinek, gyakorlatainak, technikáinak és eszközeinek professzionális ismerete, különös tekintettel az üzleti elvárások definiálásával kapcsolatos problémákra
  • Projekt leszállítás és folyamatfejlesztés területén szerzett igazolható tapasztalat
  • Az IPF üzleti folyamatainak szakértői szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Budapest belvárosi lokáció
  • szakmai kihívásokkal teli projektek
  • jó csapat
  • megfelelő kompenzációs csomag

További info, jelentlezés: Rácz György Senior Recruitment

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff