Hozzáadott 1 week ago

Operatív logisztikai vezető

Munkavégzés helyePEST, Üllő, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2021-05-04

KategóriaTransportation and Logistics

Francia hátterű élelmiszeriparban tevékenykedő multinacionális  partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Amire számíthatsz:

•    Attraktív bércsomag: alapbér és béren kívüli juttatások

•    Felelősségteljes és változatos munkakör

•    Nemzetközi hátterű, elismert munkáltató

•    Hosszú távú, biztos lehetőség

•    Családias közeg, értékközpontú vállalat

•    Magas szintű vállalati kultúra

Az alábbi feladataid lesznek:

•    Részvétel és döntéselőkészítés a hatékony készletgazdálkodás kialakításában, optimalizálásában

•    Készletérték és készletféleség monitoring, optimalizálás

•    Hozzárendelt költségsorok költségeinek tervezése, nyomon követése

•    Hatékonyság növelő folyamatok és intézkedések biztosítása

•    Logisztikai operatív rendszer működésének folyamatos monitorozása, javítása

•    A hatáskörébe tartozó raktár teljeskörű operatív működésének biztosítása

•    Riportok, elemzések önálló készítése (készletcontrolling)

•    Rendszeres adatszolgáltatás a társosztályok és a hatóságok felé

•    Beosztott munkavállalókkal kapcsolatos vezetői feladatok

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:

•    Felsőfokú, esetleg szakirányú végzettséged van

•    Min. 5 éves FMCG területen szerzett középvezetői tapasztalatod van

•    A pontos munkavégzés és önállóság az erősségeid közé tartozik

•    Magabiztosan használod az internetet, Office-t, kezeled az Excel-t

•    Magabiztosan kommunikálsz angolul

Munkavégzés helye:
Dél Pest

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Komárom, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Hatvan, Hungary Staffing Adecco
  • Staff