Hozzáadott 1 year ago

Elektromos karbantartó

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-04-27

KategóriaManufacturing and Production

Csatlakozz egy modern, válságálló acélipari céghez, ahol kiemelkedő juttatási csomag mellett szakmai fejlődés is garantált!
Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy fejlődő vállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Anyagi megbecsülés:
    • kiemelkedő alapbér
    • műszakpótlék
    • éves cafeteria keret
    • kompetencia pótlék és hűségbónusz
    • sport támogatás, ingyenes kávé, ásványvíz, gyümölcs
    • utazási költségtérítés

  • Lehetőség továbbképzésekre, szakmai fejlődésre

Elvárások:
  • Középfokú, erősáramú végzettség
  • Többműszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása
  • Villamos rajzok ismerete
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, tanulékony személyiség

Feladatok:
  • Elektronikai rendszerek és berendezések karbantartása, javítása
  • Kapcsoló- és elosztószekrények optimalizálása
  • Karbantartási tervek készítése, felmerülő hibák elemzése
  • Kapcsolattartás más részlegekkel (termelés, logisztika)
  • Karbantartási vezető munkájának támogatása

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager