Hozzáadott 3 days ago

Gépbeállító Technikus állás a X. kerületben!

Munkavégzés helyeBUDAPEST, PEST, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-09-14

KategóriaManufacturing and Production

Megbízható munkahelyet keresel?
Jól jön a cafetéria?
Szeretnél fejlődni és tapasztalatot szerezni?
Versenyképes fizetésre vágysz?
Gyere és dolgozz velünk Gépbeállító Technikusként!
Amit nyújtunk:

• havi br. 537.400 Ft ami tartalmazza az alapbér+ műszakpótlék+ teljesítménybónuszt+ cafetéria

•havi br. 24.400 Ft cafetéria

• közvetlen buszjárat

• robotizált, automatizált, PLC-vezérelt gépek, tiszta munkakörnyezet

• fizetős munkatársi ajánlási rendszer

•folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

• hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
Amit kérünk:

• erős elektronikai ismeretekkel

• folyamatos 4 műszakos munkarend vállalása

• precíz munkavégzés

• legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

• középfokú végzettség
Feladataid lesznek:
- gyártási berendezések üzemképességének biztosítása
- karbantartási munkák elvégzése központi karbantartási utasítás alapján
- típusváltások lebonyolítása
- berendezések hibájának elhárítása, a hibák dokumentálása
- berendezések beállítása a technológiai utasításban meghatározottak alapján
- berendezések javítása alkatrészcserével
- javaslattétel a megrendelésekre, a hibaelhárításhoz szükséges alkatrészek megrendeléseinek adminisztrációs feladatainak ellátása
- közreműködés a gépek üzembe helyezésekor, az üzembe helyező cég támogatása
- új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai előírások szerint
Előny:

• Közeli lakhely
Munkavégzés helye

• Budapest, X. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Halmajugra, Hungary Staffing Adecco
  • Staff