Hozzáadott 5 days ago

Dolgozz 2 napot, majd pihenj 2 napot! SMT Operátor állás a X. kerületben!

Munkavégzés helyeBUDAPEST, PEST, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-10-14

KategóriaManufacturing and Production

Hosszú távra tervezel és egy igazán remek csapat tagja szeretnél lenni?
Ami Neked jár:
• versenyképes
• cafetéria már egyből belépéskor
• közvetlen buszjárat
• fizetős munkatársi ajánlási rendszer
• folyamatos fejlődési lehetőség
• biztos háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
• túlórázási lehetőség
Amit kérünk:

• rendelkezel 8 általános iskolai végzettséggel

• SMT gyártásban szerzett tapasztalattal

• rendelkezel elektronikai alkatrész ismerettel

• MS Office-t felhasználói szinten ismered

• vállalod az álló / járó munkát

• jól tűröd a monotonitást
Feladataid lesznek:

• a Rád bízott SMT berendezések kezelése és felügyelete

• a folyamatos termelés biztosítása

• visszajelzés az SMT gyártási folyamat kapcsán, hogy az minél gördülékenyebb legyen

• az SMT- és gépalkatrészek (pl. tekercsek, nyákok) kezelése és tárolása

Munkavégzés helye:

• Budapest X. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff