Hozzáadott 1 year ago

Vegyipari labortechnikus

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-21

KategóriaManufacturing and Production

Nemzetközi cégcsoport hazai csapata keresi új kollégáját az alábbi munkakörbe:

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munkakörnyezet, modern eszközpark
  • Hosszú távú munkalehetőség, amely alatt tanulhatsz, előreléphetsz
  • Rugalmas, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Akit keresünk:
  • Szakirányú közép – vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (Excel, Word)
  • Gyorsan tanulsz és precízen dolgozol
  • Előny, de nem feltétel: angol nyelv társalgási szintű ismerete, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Releváns tapasztalat előny, de lehetsz pályakezdő is

Ami a feladatod lesz:
  • oldatok, pufferek, reagensek gyártása
  • a gyártáshoz és minőségellenőrzéshez szükséges készülékek kezelése
  • félkész és késztermékek minőségellenőrzése
  • mérésekhez kapcsolódó számítások elvégzése
  • gyártással kapcsolatos dokumentumok pontos vezetése
  • termeléstámogatás, részvétel gyártási problémák kivizsgálásában

Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff