Hozzáadott 3 weeks ago

Senior könyvelő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-07-01

KategóriaFinance and Accounting

Győri autóipari partnerünk csapatába keresünk senior könyvelő kollégát akár azonnali kezdéssel!

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Motiváló juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:
  • A társaság számviteli és adózási feladatainak ellátásában való aktív részvétel a pénzügyi vezető iránymutatása szerint
  • A könyvelés ellenőrzése, egyeztetések, belső ellenőrzési feladatok ellátása
  • A magyar számviteli szabványoknak megfelelő éves beszámolók elkészítésében való aktív részvétel
  • KSH Statisztikák, és egyéb adatszolgáltatások hivatalok felé történő elkészítése
  • Az anyavállalatok számára készített havi, negyedéves, éves IFRS szerinti beszámolók elkészítésében való támogató részvétel
  • Adóbevallások elkészítésében, adóellenőrzések lefolytatásában való aktív részvétel a pénzügyi vezető iránymutatása szerint
  • Az anyacéggel ill. társvállalatokkal való kommunikáció és egyeztetések
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, adóhatóságokkal, üzleti partnerekkel
  • Az ERP rendszer könyvelési moduljának használata, fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások:
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Kommunikációképes német vagy angol
  • MS Office és ERP rendszer ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzás
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Naprakész ismeretek

Előnyök:
  • Adótanácsadói képesítés
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • IFRS ismeretek
  • SAP ismeretek

Várom jelentkezését önéletrajz csatolásával!

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Tiszaújváros, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Polgárdi, Hungary PP Adecco
  • Staff