Hozzáadott 1 week ago

EHS Specialista

Munkavégzés helyePEST, Göd, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-06-10

KategóriaBuilding and Construction

Multinacionális partnerünk EHS csapatának bővítéséhe keresünk

munkatársat.

Feladatok:
  • egészség - és munkavédelmi (EHS) feladatok végrehajtása,
  • az aktuális munkavédelmi jogszabályok ismerete, követése; változás esetén a megfeleléshez szükséges feltételek előkészítése,
  • a munkavédelmi szabályzat és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok felügyelete, aktualizálása,
  • EHS munkavédelmi programok megvalósítása,
  • előírt előzetes munkavédelmi vizsgálatok elvégzése,
  • veszélyes anyagok, készítmények használatának felügyelete,
  • részvétel hatósági ellenőrzéseken, auditokon és vizsgálatokon,
  • alvállalkozók munkavédelmi ellenőrzése,
  • az EHS kommunikáció fejlesztése és működtetése,
  • tűzvédelemmel kapcsolatos jogi követelmények betartásának ellenőrzése,
  • kapcsolattartás és együttműködés a hatóságokkal, szakhatóságokkal, a társosztályokkal,
  • munkabalesetek kivizsgálása,
  • riportok, kimutatások elkészítése.

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség,
  • szakirányú végezettség: munka-, tűzvédelem (minimum OKJ végzettség),
  • minimum 1-3 év termelő vállalatnál, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • középfokú angolnyelv-tudás (napi használat),
  • jó kommunikációs képesség,
  • kezdeményező, proaktív hozzáállás, nyitottság,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • határozott személyiség,
  • kritikus helyzetben is magabiztos munkavégzés,
  • kiváló szervező képesség,
  • felelősségteljes hozzáállás, rendszerszemlélet.

    Pozíció betöltéséhez előnyt jelenthet:
    • gépésztechnikus végzettség,
    • erősáramú berendezések ismerete,
    • ukrán- vagy koreai nyelvtudás.

    Amit kínálunk:
    • versenyképes juttatási csomag (Béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok),
    • határozatlan idejű munkaszerződés,
    • stabil nemzetközi háttér,
    • oktatások, képzések,
    • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása,
    • folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

    Állás, munka területe(i):
    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Gyártás, Termelés
    • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

    Szükséges tapasztalat:
    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges végzettség:
    • Főiskola

    Szükséges nyelvtudás:
    • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

    Foglalkoztatás jellege:
    • Teljes munkaidő

    Munkavégzés helyszine:
    Pest megye

    Legutóbbi kereséseim

    • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
    • Specialist
    • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
    • FEJÉR, Polgárdi, Hungary PP Adecco
    • Staff