Hozzáadott 1 week ago

Gépkezelő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-07-20

KategóriaManufacturing and Production

Gépkezelő

Csatlakozz egy modern, válságálló acélipari céghez, ahol kiemelkedő juttatási csomag mellett szakmai fejlődés is garantált!
Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy fejlődő vállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Anyagi megbecsülés:
    • kiemelkedő alapbér
    • műszakpótlék
    • éves cafeteria keret
    • kompetencia pótlék és hűségbónusz
    • sport támogatás, ingyenes kávé, ásványvíz, gyümölcs
    • utazási költségtérítés
    • Lehetőség továbbképzésekre, szakmai fejlődésre

Elvárások:
  • Legalább szakmunkás végzettség, preferáltan műszaki területen
  • Többműszakos munkarend vállalása ( 1, 2, 3 műszakos 8 órás és folyamatos 12 órás munkarendbe is várunk jelentkezőket )
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, tanulékony személyiség

Feladatok:
  • Termelési csapatban történő munkavégzés
  • Gyártósor meghatározott részein gépkezelési feladatok ellátása
  • Alapanyag mozgatása, tárolása, hulladékok elszállítása
  • Késztermék minőségének ellenőrzése
  • Munkautasítások követése, munkaterület tisztán tartása

Várom önéletrajzod és rövidesen keresni foglak a részletekkel kapcsolatban!

Legutóbbi kereséseim

  • TOLNA, Dunaföldvár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff