Hozzáadott 6 days ago

Mérnök üzletkötő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2021-10-13

KategóriaCall Centre and Customer Service

Franciaországban piacvezető, műanyag termékek fröccsöntésével foglalkozó győri partnercégünk csapatába keresünk értékesítő, üzletköző kollégát.
Amit kínálunk:
  • Kiemelt juttatási csomag ( Alapbér + jutalék , bónusz, céges autó, home office lehetőség stb.)
  • Hosszútávú lehetőség
  • Jó hangulatú, emberbarát csapat
  • Izgalmas feladatkör fejlődési potenciállal

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség (preferáltan műszaki területen)
  • Értékesítési tapasztalat
  • Releváns kapcsolatrendszer
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Terhelhető, magabiztos személyiség
  • Főként autóipari ismeret, de nyitottság más iparágak iránt is

Feladatok:
  • Piaci lehetőségek feltérképezése
  • Új partnerek felkutatása, új projektek elindítása
  • Személyes találkozók megszervezése, lebonyolítása
  • Részvétel árkalkulációk készítésében
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Riportálás a vezetőség felé

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Fejér megye, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff