Hozzáadott 1 year ago

Élelmiszeripari operátor

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-26

KategóriaManufacturing and Production

Szeretnél a világ egyik vezető élelmiszeripari vállalatánál dolgozni?
Várunk miskolci partnercégünkhöz, ahol változatos munkakörnyezetben, kedves és segítőkész munkatársakkal dolgozhatsz!
Végezz olyan munkát, amit az egész világon értékelni fognak!
Keressük új kollégáinkat
Élelmiszeripari operátor pozícióba
Miért érdemes megpróbálnod?  Amit kínálunk:
  • Csokoládé minden mennyiségben :)
  • 1 héten belül munkába állhatsz
  • segítünk a tüdőszűrő ügyintézésében
  • 3 műszakos munkarend - 8 órás műszakok
  • ingyenes céges busz több településről vagy 100%-os helyközi bérlettámogatás
  • munkaruha biztosított
  • határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munkaviszony
  • családi adókedvezmény
  • kiemelkedő havi bónusz

Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:
  • alapfokú végzettséggel és jó kézügyességgel rendelkezel
  • vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • ülő és álló munkát egyaránt tudsz vállalni

Feladatok:
  • félkésztermékek csomagolása, fényezése és címkézése
  • gyártó területen zajló egyszerű munkafolyamatok elsajátítása
  • a csomagoló gépből kikerülő termékek csomagolása, minőségének ellenőrzése, javítása

Előnyt jelent:
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Miskolc

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff