Hozzáadott 2 weeks ago

Mechanikus karbantartó

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Rétság, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-22

KategóriaManufacturing and Production

Figyelem Nógrád Megye, figyelem Rétság!
                   A környék legjobb munkahelyére keressük kollégáinkat!

MECHANIKUS KARBANTARTÓ
                                       pozícióba

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Versenyképes fizetés br. 450.000 FT
  • + Műszakpótlékok
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Helyközi bérlet támogatása, vagy 15 Ft/km üzemanyag költségtérítés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Nemzetközi biztos hátterű cég
  • Felvétel a megbízó cég saját állományába történik

Az alábbi napi rutinnal várunk:

  • Felelős leszel a javítási munkák elvégzéséért és elektronikai gépek karbantartásáért a termelés egész területén
  • Az összes munkaeszköz és felszerelés tisztán tartása, és a javítási munkák elvégzése a legjobb tudásod szerint
  • Együtt kell majd működnöd a karbantartás más területeivel is
  • A javítási, karbantartási műveletek elvégzése a termelésben lévő gépek mozgásánál a gyártási folyamat szerint
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny
  • Számítóges ismeretek felhasználói szintű ismerete feltétel a munkavégzéshez
  • Egyébként műanyag csomagoló anyag gyártással foglalkozunk
  • Folyamatos műszakban dolgozunk (12 óra)
  • És ha még mindig kedved van belevágni, valami izgalmasba, és nem mellesleg jól keresni akkor nincs más hátra mint jelentkezni!

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Rendelkezel szakirányú végzettséggel (hegesztő, szerkezetlakatos, autószerelő)
  • Szeretnél stabil, nemzetközi vállalatnál hosszútávon elhelyezkedni

Ha tetszik a lehetőség, akkor küldj nekünk egy önéletrajzot, ha még maradt benned kérdés akkor ne habozz ezeket feltenni Nekünk +36/30 345-6191 telefonszámon😊
Munkavégzés helye:

  • Rétság