Hozzáadott 1 year ago

Logisztikai asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-22

KategóriaTransportation and Logistics

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS
„Olyan hely vagyunk, ahol a merész, a kreatív és nyitott gondolkodású emberek szárnyalnak. Mindannyian egy közös irányba tartunk.”
FELADATOK:
  • Kapcsolattartás az értékesítőkkel, márkakereskedőkkel, finanszírozókkal
  • Az értékesítéssel, illetve gépkocsik kiszállításával kapcsolatos problémák kezelése
  • Forgalomba helyezéshez szükséges dokumentációk elkészítése a kereskedők, illetve a finanszírozók részére
  • Gépkocsi szállítások megrendelése (diszpozíció koordinálása)
  • Külföldi szállítói számlák kezelése
  • Forgalomba helyezések regisztrálása, jóváhagyása
  • Cégautók számlázása, diszponálása

ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előny
  • Adminisztratív tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

MUNKAIDŐ:
  • Általános munkarend
  • Home Office lehetőség

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Munkába járási támogatás
  • Privát egészségbiztosítás
  • Kellemes, jól felszerelt irodai környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, 11. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary PP Adecco
  • Staff