Hozzáadott 1 year ago

Logisztikai specialista

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-09-21

KategóriaTransportation and Logistics

Ügyfelünk az ellátási lánc optimalizálásában az iparág vezetőjévé nőtte ki magát, négy kontinensen található irodákkal. Menedzsment üzletáguk innovatív koncepciókat alkalmaz a szállítás és a hálózatmenedzsment területén, hogy semleges 4PL-ként folyamatosan tervezzék, optimalizálják és kezeljék az ellátási lánc hálózatokat.
A világszerte sikeres növekedést folytatni szeretnék - csatlakozzon kiváló csapatukhoz.
A legfontosabb feladatok a következőek lesznek:
- A bejövő és kimenő szállítás folyamatos végrehajtása ügyfeleink szállítási hálózatában
- Vevőszolgálati feladatok ellátása, pl. szállítási megbízások kezelése, kommunikáció az ügyfelekkel és a partnerekkel
- Fuvarozási késések esetén megoldások nyújtása, információáramlás biztosítása az ügyfelek és más felek felé.
- A saját szállításirányítási rendszerüket fogja használni
- A vezetőjével és a projektmenedzsment csapattal szorosan együttműködve dolgozik.
- Az ügyfeleink logisztikai hálózatának folyamatos optimalizálásának támogatása mellett a tudásodnak és képességeidnek megfelelő egyéb feladatokat is ellátsz
Az ideális jelöltnek legyen:
- Gyakorlati tapasztalata ellátási lánc és logisztika területén
- Jó kommunikációs készsége angol nyelven
- Képessége a prioritások felállítására a zsúfolt időszakokban
- Magabiztos tapasztalata az informatikai rendszerek használatában
- Érdeklődése a logisztika területe iránt, és szívesen dolgozna dinamikus és nemzetközi környezetben.
Mit kínálunk?
- Kompetitív fizetést, cafeteriát és éves bónuszt
- Éves egyéni képzési költségvetést
- Magán egészségbiztosítást
- Távmunka lehetőségét
- Lehetőséget az All You Can Move közösséghez való csatlakozásra
- Korlátlan hozzáférés a LinkedIn Learning képzésekhez
- Támogató nemzetközi háttéret és modern irodát
- Teamkultúrát (napi nyújtás, snack bár, gyümölcsök és italok, partik, ingyenes parkolás)

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco