Hozzáadott 1 year ago

Transaction Banking Officer - Treasury

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-10-14

KategóriaBanking and Insurance

Transaction Banking Officer
Treasury Back Office
Mik lesznek a feladataid?

  • Bankközi Forint pozíció készítése ALM-Treasury részére
  • Forint tranzakciók egyeztetése a Nemzeti Banknál vezetett számlán
  • Forint VIBER utalások kezelése
  • ALM Treasury által kötött bankközi tranzakciók kezelése, könyvelésének koordinálása
  • Bankközi piacon és/vagy Nemzeti Bankkal kötött tranzakciók kezelése, egyeztetése
  • Fedezet kezelése a Nemzeti Banknál vezett forint számlán
  • Kötelező riportok készítése, küldése a Nemzeti Bank részére
  • Különböző rendszerek közötti adatáramlás egyeztetése
  • Kiszervezett feladatok egyeztetése az illetékes Back Office kollégákkal
  • Invesztigációk, reklamációk, panaszok kezelése
  • Napi, heti, negyedéves kontrollok elvégzése
  • Új fejlesztésekben, új rendszerek bevezetésében és az osztályt érintő projectekben való részvétel
  • Havi statisztikák, üzleti riportok készítése
  • Társterületekkel való kapcsolattartás, együttműködés

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy/számvitel előnyben)
  • 2-3 éves tapasztalat banki területen
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magas szintű, felelősségteljes munkavégzési készség
  • Agilis gondolkodásmód, szándék és képesség a gyors tanulásra
  • MS Office ismeret

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti Home Office lehetőség
  • Izgalmas munkakör, munkakörrotáció
  • Tréningek, workshopok, külsős képzések

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco