Hozzáadott 1 year ago

Beszerzési és értékesítési asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-26

KategóriaIT and Telecommunications

Partnerünk műszaki területen, innovációban és technikai megoldásokban élen járó vállalat Európában, budapesti leányvállalatuk számára keresünk új kollégát.
Főbb feladatok, munkák:
  • Beszerzési-logisztikai feladatok ellátása (megrendelések feldolgozása, bejövő számlák feldolgozása, rendelés visszaigazolások elkészítése, a szállítási határidők ellenőrzése)
  • Értékesítés támogatása (műszakilag előkészített ajánlatok elkészítése, kiküldése, nyomon követése)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és az anyavállalattal
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség (kereskedelmi, gazdasági)
  • Adminisztratív és beszerzési, logisztikai feladatokban való jártasság
  • Angol középfokú, kommunikációs szint
  • MS Office gyakorlati ismerete
  • Önálló feladatvégzés, nagyfokú precizitás
  • Monotonitás tűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Német nyelv ismerete.
  • Nyitottság műszaki témák iránt

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Budapest 9. kerületi munkavégzés
  • Kellemes munkakörnyezet, családias légkör
  • Fiatalos, lendületes csapat

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Manager
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco