Hozzáadott 1 year ago

Műszaki támogató munkatárs

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-26

KategóriaIT and Telecommunications

Partnerünk műszaki területen, innovációban és technikai megoldásokban élen járó vállalat Európában, budapesti leányvállalatuk számára keresünk új kollégát.
Főbb feladatok, munkák:
  • Alkalmazástesztek elvégzése, példaalkalmazások készítése, bemutatása partnerek, illetve a kollégák részére, valamint a példaalkalmazás készítés lépéseinek dokumentálása
  • Műszaki ajánlatok támogatása, kalkulációk elkészítése, a megrendelési és szállítási folyamat figyelemmel kísérése és támogatása
  • Kollégák támogatása
  • A megvalósult projektek és megoldások figyelemmel kísérése, szükség esetén támogatás és segítségnyújtás a felmerülő problémák elhárításában, kérdések megválaszolásában
  • A beérkező műszaki kérdések és problémák személyesen, telefonon, vagy e-mail-en történő megválaszolása, folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Az automatizálási termékek egyik felelőseként rendszeres kapcsolattartás az Anyavállalattal
  • Meglévő és új partnerek tájékoztatása a cég termékekről és az újdonságokról
  • Belső és külső oktatások megszervezése, megtartása és kiértékelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Villamosmérnök és/vagy mechatronikai mérnök és/vagy mérnök informatikus végzettség
  • Angol aktív nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Képesség az önálló és csapatmunkában való munkavégzésre egyaránt
  • Nyitottság partnereinknél történő munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvtudás
Programozási nyelvek ismerete (VB, C++, C#)
1-2 éves automatizálás területén szerzett szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Budapest 9. kerületi munkavégzés
  • Kellemes munkakörnyezet, családias légkör
  • Fiatalos, lendületes csapat

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest XIII., Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff