Hozzáadott 1 month ago

Mérlegházi referens

Munkavégzés helyeTOLNA, Dunaföldvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-08-27

KategóriaManufacturing and Production

Bioüzemanyagot gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Miért érdemes jelentkezned?

•    Mert versenyképes bércsomagra számíthatsz;
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod (autó esetén 30Ft/km);
•    Mert hosszú távra terveznek Veled;
•    Mert változatos teendők várnak Rád egy stabil cégnél barátságos, dinamikus környezetben.

Milyen feladataid lesznek?

•    Mérlegelés végrehajtása és nyilvántartása;
•    Szállítási okmányok időbeni és pontos kiállításának biztosítása;
•    Számlázással és a megrendelések feldolgozásával kapcsolatos teendők elvégzése;
•    Napi zárójelentések készítése;
•    Operatív, majd vezetői feladatok ellátása.

Te vagy az IGAZI, ha

•    Középfokú végzettséged van (érettségi/releváns OKJ);
•    Jól beszélsz angolul;
•    Értesz az Excelhez;
•    Van tapasztalatod kisebb munkacsoportok irányításában és adminisztratív területen;
•    Rendelkezel műszaki/mezőgazdasági ismeretekkel;
•    Jó a szervezőkészséged.

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Újhartyán, Hungary Staffing Adecco
  • Staff