Hozzáadott 2 years ago

Pénzügyi asszisztens

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-12-08

KategóriaManufacturing and Production

Amit ajánlunk:
  • Modern, folyamatosan növekvő, fejlett multinacionális környezet vár
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavállaló-orientált és támogató szervezeti kultúra
  • Irodai légkörben adminisztratív munkarendben történő munkavégzés

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
  • Középfokú szakirányú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel könyvelési vagy adózási területen
  • Precíz munkavégzés és szabálykövető magatartás jellemez
  • Együttműködő vagy és jó csapatjátékos
  • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • SAP ismeret előny

Ami a feladatod lesz:
  • Béren kívüli juttatások kezelése, adózása
  • Számlák könyvelése, kiállítása, ellenőrzése
  • Banki utalások rögzítése
  • Analitikák, statisztikák készítése
  • Zárásokban való részvétel
  • Számlák irattározása
  • Riportálás
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • ad-hoc feladatok ellátása

Munkavégzés helye: Oroszlány

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco